Styrelsen

Ordförande.
Lena Svedjehed

ordforande@psifos.se

lena.svedjehed@psifos.se

Leg. Psykolog i Umeå kommun.



Vice ordförande.
Donny Bergsten

donny.bergsten@psifos.se

Leg. Psykolog i Lidköpings kommun.

 



Sekreterare.
Kristina Bernal

kristina.bernal@psifos.se

Leg. Psykolog i Borås stad.



Kassör.
Pille Kustov

pille.kustov@psifos.se

Leg. Psykolog i Karlstads kommun.



Ledamot.
Anette Grevlund

anette.grevlund@psifos.se

Leg. Psykolog i Alvesta kommun.

 



Ledamot.
Carolina Wassermann

carolina.wassermann@psifos.se

Leg. Psykolog i Höganäs kommun.

 



Ledamot.
Maja Rydlöv

maja.rydlov@psifos.se

Leg. Psykolog i Umeå kommun.



Ledamot.

Sara Renström

sara.renstrom@psifos.se

Leg. Psykolog i Stockholms stad.



Ledamot.

Sebastian Röhlcke

sebastian.rohlcke@psifos.se

Leg. Psykolog på Magelungen Utveckling AB